1
ŞAMPİYON ÖZEL
KUZU BESİ YEMİ

Türkiye’nin en fazla satılan kuzu besi yemi olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle kuzu besiciliği yapanların ısrarla aradığı bir yemdir. Yoğun besiye alınan kuzularda 10 günlük yaştan itibaren kesime kadar olan dönemde kullanılır. Kuzuların hızlı ve sağlıklı gelişmelerini sağlayan Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi özel formülüyle rakipsizdir.

Detaylı Bilgi

2
KUZU BÜYÜTME YEMİ

Yeni doğan kuzuların hızlı ve sağlıklı büyümelerini sağlamak için üretilmiş kuzu büyütme yemidir. Damızlığa ayrılacak veya uzun süreli besi programına alınacak kuzuların 2. aydan itibaren beslenmelerinde kullanılır.

Detaylı Bilgi

4
İNATÇI OĞLAK YEMİ

Yeni doğan oğlakların hızlı ve sağlıklı büyümelerini sağlamak için üretilmiş oğlak büyütme yemidir. Özellikle kültür ırkı oğlakların beslenmesi için formüle edilmiştir.

Detaylı Bilgi

3
GÜNEŞ KOYUN SÜT YEMİ

Gebe koyunların doğum öncesi ve sonrasındaki beslenmesinde kullanılır. Özel formülü ile kuzuların daha sağlıklı doğması için gerekli olan tüm karışımları içeren formülüyle özel bir yemdir. Arpa ile karıştırılarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi

6
İNATÇI KEÇİ SÜT YEMİ

Keçilerin doğum öncesi ve sonrasındaki beslenmesinde kullanılır. Bol ve kaliteli süt verimini amaçlayan özel bir yemdir.

Detaylı Bilgi

5
İNATÇI GEBE KEÇİ YEMİ

Gebe keçilerin beslenmesinde kullanılan, gebelik döneminin tüm ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış özel bir yemdir.

Detaylı Bilgi

7
İNATÇI TEKE AŞIM YEMİ

Aşımda kullanılması planlanan 2 yaşından büyük erkek keçilerin beslenmesi için özel hazırlanmış bir yemdir.

Detaylı Bilgi